Sport-Premium Sp. z o.o.

Sport-Premium Sp. z o.o.

ul. Denarowa 25
PL 02-490 WARSZAWA
tel.: 22 863-18-55
fax: 22 863-18-53

Gablota informacyjna

Oława Nr 5 [59]
Serwis Społeczno-Samorządowy

Przed kilkoma dniami Urząd Miejski zamontował w Rynku, pod ratuszem, nową gablotę informacyjną. Jedna strona zawiera plan miasta oraz reklamy miejscowych firm. Drugą stronę przeznacza
się na komunikaty Urzędu Miejskiego i podległych mu jednostek. Zainteresowanych zamieszczaniem swoich anonsów prosimy o bezpośredni kontakt z warszawską firmą Sport-Premium tel. 22 863 18 55.
Tablica informacyjna z planem miasta, stojąca dotąd przed głównym wejściem do ratusza, będzie uzupełniona o plan osiedla Sobieskiego i przeniesiona na tamtejszy nowy parking.
[JW]

Źródło: http://www.um.olawa.pl/doc/3s_nr_59_www.pdf

Na cele charytatywne

Strona internetowa powiatu gnieźnieńskiego

Starostwo Powiatowe informuje, iż przed budynkiem urzędu przy ul. Jana Pawła II znajduje się gablota informacyjna zawierająca ogłoszenia i informacje na temat pracy Starostwa.

W zamian za wyrażenie zgody na umieszczenie gabloty firma Sport-Premium przekazuje co roku premię pieniężną, którą Starostwo przekazuje na cele charytatywne – pomoc dzieciom specjalnej troski.

Starostwo posiada dwie tablice zainstalowane przez w/w firmę. Druga z mapą powiatu znajduje się przed budynkiem Przychodni Zdrowia przy ul. Wyszyńskiego. Gabloty mają energooszczędne podświetlenie i są wyposażone w nowoczesne czujniki zmierzchowe, co do minimum obniża koszt ich eksploatacji.

Wszystkie koszty związane z wykonaniem i zainstalowaniem gabloty pokrywa firma Sport-Premium, która jest również zobligowana do wykonywania ewentualnych napraw.

Agnieszka Rzempała-Chhmielewska

Źródło: http://www.powiat-gniezno.pl/index.php5?m=news&id=124

Postawiono gablotę z planem w centrum miasta

Strona internetowa miasta Dębno

23 lutego br. na skrzyżowaniu ulic Kostrzyńskiej i Boh. Września postawiona została gablota informacyjna z planem miasta Dębno, którą wykonała firma Sport-Premium z Warszawy.
Plan miasta umieszczony w gablocie w miejscu publicznym znacznie ułatwi poruszanie się nie tylko mieszkańcom Dębna, ale i gościom odwiedzającym naszą gminę. Będzie ona ułatwieniem
w przypadku poszukiwania instytucji, przedsiębiorstw i firm działających na terenie miasta.
Niebawem powstanie jeszcze jedna tablica z aktualnym planem miasta przy wjeździe do Dębna
od strony Myśliborza.

J. Stąsiek
Biuro Promocji i Informacji

Źródło: http://www.archiwum.debno.pl/_portal/news/12985490454d664935d18d3/Postawiono_gablot%C4%99_z_planem_w_centrum_miasta.html

Praktyczne Rozwiązanie

Strona internetowa Gminy Inowrocław

Niedawno przed wejściem do budynku, stanowiącego siedzibę Urzędu Gminy Inowrocław
pojawiła się tablica ogłoszeniowa wykonana przez warszawską firmę Sport Premium. Stylizowana konstrukcja, wzorowana częściowo na starego typu elementach zdobniczych, doskonale wkomponowała się w krajobraz architektoniczny centrum blisko 80-tys. miasta. Górną część wieńczy zegar solarny sterowany drogą satelitarną. Nabytek służy, jako stały, a co istotne funkcjonalny punkt obwieszczeń urzędowych dla mieszkańców gminy Inowrocław. Zastąpił pod tym względem tablice ścienne rozmieszczone dotychczas wewnątrz gmachu. Część powierzchni wykorzystana została na potrzeby reklamodawców promujących swą działalność gospodarczą. Uwzględniając korzystną lokalizację nie było problemów z ich pozyskaniem. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu, wykonanie jednocześnie montaż gabloty nie pociągnęły za sobą wydatków budżetowych. Bezpieczeństwo nabytku gwarantuje całodobowy monitoring.

tekst i foto Grzegorz Roczek
Urząd Gminy Inowrocław

Źródło: http://www.inowroclaw.ug.gov.pl/Pliki/d123.htm

Urząd Przyjazny Rozwojowi Przedsiębiorczości

Strona internetowa Urzędu Miasta Przeworska

URZĄD PRZYJAZNY ROZWOJOWI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska    
wtorek, 19 kwietnia 2011 14:10 

Firma Sport-Premium Sp z o.o. na podstawie opinii oraz potrzeb społeczności lokalnej uruchomiła portal - indexfirm.pl. Jest to portal wspierający regionalną aktywność gospodarczą i społeczną. Umożliwia utrzymanie ważnej pozycji regionu na rynku ogólnopolskim, wspierając rozwój lokalnej przedsiębiorczości oraz rynku pracy. Innowacyjność tego projektu stwarza szerokie
i indywidualne możliwości dla lokalnej przedsiębiorczości oraz społeczeństwa z regionu. Zapraszamy do korzystania z portalu.

Źródło: http://www.przeworsk.um.gov.pl/aktualnosci/428-urzd-przyjazny-rozwojowi-przedsibiorczoci-

Gablota za czynsz

Przegląd Lokalny Nr 24/2008 (797)

KNURÓW. PRZY URZĘDZIE MIASTA STANĘŁA TABLICA INFORMACYJNA

Estetyczna i funkcjonalna tablica informacyjna stanęła w ubiegłym tygodniu przed budynkiem magistratu przy ul. Ogana. Pomysły na ustawienie takiej tablicy w sąsiedztwie Urzędu już jakiś czas temu się pojawiły. Zwyciężyła koncepcja gabloty, której wygląd doskonale koresponduje z metalowymi elementami lamp i barierek w otoczeniu magistratu. Urząd ma wydzieloną w gablocie powierzchnię, na której wydziały będą zamieszczać swoje informacje – tłumaczy Ilona Kostelecka z Wydziału Urbanistyki, Architektury, Strategii Rozwoju Miasta i Spraw Lokalowych. Firma, która ustawiła tablicę, płaci Urzędowi czynsz dzierżawny, ponieważ w gablocie, oprócz ogłoszeń, znajdują się reklamy firm
z terenu Knurowa. Jak udało nam się dowiedzieć, firma Sport Premium, odpowiedzialna za ustawienie gabloty, będzie z tytułu dzierżawy wpłacać do kasy miasta około 850zł rocznie.
/-/

Źródło: http://przegladlokalny.eu/fileadmin/archiwum/2008/24_2008.pdf

Medal Wdzięczności przyznany firmie Sport-Premium przez Fundację im. Brata Alberta

Z okazji dorocznego święta Patrona Fundacji Świętego Brata Alberta 

Zarząd Krajowy Fundacji im. Brata Alberta 

przyznał dla Firmy Sport-Premium Medal Wdzięczności

„Dobroczyńcom za Serce i Miłość" 

za wspieranie osób niepełnosprawnych - podopiecznych Fundacji im. Brata Alberta.

Radwanowice dn. 09.06.2011r.

Kartka pocztowa od podopiecznych i pracowników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Libiążu

Gorące pozdrowienia dla Firmy Sport-Premium ze słonecznego Zakopanego przesyłają

podopieczni i pracownicy WTZ Libiąż.

Gorąco dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu pięknej wycieczki po Zakopanym.

Zakopane 12.05.2011

Podziękowanie od Centrum Profilaktyki Dzieci i Młodzieży w Zgorzelcu "GAWROSZ"
dla firmy Sport-Premium za wsparcie finansowe.

Sz.P. Dariusz Bajer
Minęło 10 lat od kiedy w Gawroszu poznajemy świat.
Dziś chcemy z naszych małych serduszek podziękować Ci: za pełny brzuszek.
Za ciepły sweter, paczki na święta, za to, że zawsze o nas pamiętasz.
Dziękujemy za pomoc Twoją za to, że jesteś naszą ostoją.

Podziękowanie dla firmy Sport-Premium od Fundacji "Zdążyć z Pomocą"

Serdeczne podziękowania od Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" otrzymuje 
Sport-Premium Sp. z o.o. Warszawa za pomoc przy budowie Ośrodka Bezpłatnej
Rehabilitacji "AMICUS"

Warszawa, sierpień 2009r

Link indexfirm.pl na stronie www.powiat.olecko.pl

Ogłoszenia Starostwa Powiatowego
2 stycznia 2012 r.

Na stronie www.powiat.olecko.pl został zamieszczony aktywny link indexfirm.pl. Portal indexfirm.pl umożliwia lokalnej przedsiębiorczości promowanie wytwarzanych produktów i usług zarówno w skali regionu jak i kraju. Wspiera on także aktywność gospodarczą i społeczną. Dotychczasowy wykaz zawarty w indexfirm.pl eksponuje podmioty gospodarcze zgodnie z aktualnymi branżami występującymi w regionie. W portalu znajdują się także instytucje i firmy działające na terenie powiatu oleckiego. 

Każda firma może bezpłatnie w prosty sposób zamieścić swoje podstawowe dane teleadresowe. Wystarczy wypełnić formularz znajdujący się na stronie głównej portalu. Natomiast zainteresowane firmy mają możliwość wyboru jednego z trzech pakietów komercyjnych oferujących kompleksową reklamę internetową na portalu.

Dany podmiot gospodarczy znajdujący się już w bazie może samodzielnie dokonywać bieżącej aktualizacji swoich danych.

Portal indexfirm.pl stanowi tani, szybki i skuteczny sposób promocji i reklamy swojej działalności gospodarczej w mediach. Zachęcamy firmy działające na terenie powiatu oleckiego do zamieszczenia swojej wizytówki w Katalogu Firm.

Strona wykonana w kreatorze indexfirm.pl.