Sport-Premium Sp. z o.o.

Sport-Premium Sp. z o.o.

ul. Denarowa 25
PL 02-490 WARSZAWA
tel.: 22 863-18-55
fax: 22 863-18-53

Sport-Premium Sp. z o.o. działa w branży reklamowej od maja 1996 roku.
Zarejestrowana jest pod numerem KRS: 0000112027.

 

Firma Sport-Premium jest inicjatorem i pomysłodawcą systemu umożliwiającego przedsiębiorcom utrzymanie prestiżowej pozycji na rynku, promowanie wytwarzanych produktów i usług oraz aktywny udział w życiu gospodarczym i społecznym regionu.
 

System działa w oparciu o wymianę informacji pomiędzy władzami samorządowymi, a społecznością miasta. Każdego dnia służy przedsiębiorcom oraz społeczeństwu. Umożliwia przekaz informacji świadczący o aktywności gospodarczej i społecznej każdego regionu w Polsce.
 

Zaprojektowaliśmy, produkujemy i modernizujemy nośniki informacji i reklamy niezbędne dla rozwoju Polskiej przedsiębiorczości.
Firma Sport-Premium z wzajemną satysfakcją współpracuje już z 320 miastami w Polsce, w których zainstalowane
są nośniki zewnętrzne/wolnostojące - Gabloty Informacyjne, Plany Miast, Mapy Powiatu, Edytory Reklamowe, Boxy Promocyjne itd. Produkty wytwarzane są w najwyższej jakości. Zapewniają prawidłowe funkcjonowanie oraz wysoki poziom usług z zakresu przekazu informacji, promocji i reklamy.
 

Zaprojektowaliśmy www.indexfirm.pl, który wspiera ogólnopolską oraz regionalną aktywność gospodarczą i społeczną
w zakresie następujących tematów branżowych: usługi, handel detaliczny, handel hurtowy, produkcja, sport, rekreacja, zdrowie, uroda, ekologia, oświata, kultura, urzędy, instytucje.
Branżowy Portal Firm - indexfirm.pl to produkt na czasie, dostosowywany do aktualnych potrzeb rynku. W czasach dynamicznego rozwoju nowoczesnej technologii, internet stał się niezbędnym środkiem przekazu informacji, programów promocyjnych i reklamowych dla każdej firmy.
 

Portal www.indexfirm.pl został zaprojektowany i zbudowany przez Sport-Premium od podstaw pod kątem jego użyteczności, funkcjonalności oraz przyjaznej współpracy z wyszukiwarkami. Stwarza indywidualne możliwości, jest czytelny i bardzo prosty
w obsłudze dla każdego. Dzięki optymalnie zaprojektowanym metodom wyszukiwania oraz przeglądania użytkownik zyskuje bardzo skuteczny przekaz informacji, promocji i reklamy każdej firmy.
 

    TO WYSZUKIWARKA, Z KTÓREJ KORZYSTAJĄ MILIONY UŻYTKOWNIKÓW. 
 

Kilkunastoletnie, praktyczne doświadczenie firmy Sport-Premium, wysokiej jakości usługi i produkty zjednały nam tysiące darzących nas zaufaniem klientów.
 

              „Aktywny przekaz informacji, promocja i reklama firmy oraz udział w życiu gospodarczym
i społecznym to możliwość ciągłego rozwoju i satysfakcji dla każdej firmy”


 

Zapraszamy na strony www.sportpremium.pl  oraz  www.indexfirm.pl

 

Strona wykonana w kreatorze indexfirm.pl.